Smart Processing

Smart Catalyst Heterojen bir katalizördür ve performansi sicaklik ve kariºtirma ºiddeti tarafindan kontrol edilir. Bu teknoloji, parti prosesinden kontinü prosese üretim esnekligi saglar.

Smart Process, tesisin Kolza kaynagi çiftlik veya Plantasyonda kurulmasi konusunda iºletmeciye tam özgürlük saglar.

Kontinü Proses
Normal kariºtirma ile 10°C (50 F) kadar düºük sicaklilarda hizli reaksiyon.

Yüksek-Makaslamali kariºtirma ºartlari aºagidaki reaksiyon profillerini saglar:
50 saniye @ 10°C (50 F)
10 saniye @ 60°C (140 F)

Üretim ölçeklendirilebilirliginin yalnizca pompalama kapasitesinin artirilmasina bagli oldugu Biyodizel üretiminin zirvesi. Reaksiyonu tamamlamak için minimum metanol fazlasi kullanma ihtiyaci, Smart Catalyst 'in gücü ve veriminin ispatidir. Smart Process düºük güç gereksinimi ile, 50-150 Kva Jeneratör seti kullanarak ticari tesisler iºletilmesine imkan verir.

 

Kontinu Uretimi secin

Bu Smart Catalyst'in Gücü.

Pazara yeni giriyorsaniz - Kontinü üretimi seçin - Sermaye Maliyetinizi azaltin ve tamamen ölçeklendirilebilir üretimden faydalanin.

Yerinizde Smart Catalyst Teknolojisi sunumu izlemek ve faydalarini görmek için size en yakin Temsilcimiz ile temas kurunuz.
» Kontinü üretimi seçin
 
 

Ortaklik Programi

Ceimici Novel müºterilerimize ürün ve hizmet sunmak için dünya çapinda Ortaklar seçmektedir. ªirketimiz, Kimya ve Mühendislik uzmanligina sahip sinirli sayida Ulusal distribütörler aramaktadir. Daha fazla bilgi için bizimle temas kurarak mevcut olanaklar hakkinda görüºünüz.