Hakkimizda

Ceimici Novel Limited kadrosu, siz müterilerimize Biyodizel teknolojileri ve ilgili ürünler konusunda, en son teknolojik geliºmeler ve firsatlar ile hizmet vermeye odaklanmiº bir teknik satiº ekibi tarafindan desteklenen, uzman kimya mühendisleri ve kimyagerlerden oluºmaktadir. DAHA FAZLASI

 

Yaptiklarimiz

Halen geliºiminin çok baºlarinda olan Biyodizel, katma deger saglayan ürünlere dönüºtürülmesine imkan veren her türlü moleküler iºlevsellige sahiptir.

Büyük hacimli kimyasal üretim artik kimya devlerinin tekelinde degil. Biyodizel üretiminin yan-ürünü olan Gliserol, ilk kez üreticilerin bu alana ekonomik giriº yapmasina imkan veriyor.

Smart Catalyst kullanicilari, Biyodizel üretiminin yan-ürünü olarak 98% saf Gliserolden faydalaniyorlar. Bu, ön-saflaºtirma aºamalarina ihtiyaç olmadan daha sonraki üretimin yapilabilmesine imkan veriyor.

 

Sirket Hedefi

Sirketimiz Smart Catalyst için yeni uygulamalar geliºtirmeye devam ediyor. Ceimici Novel kimyacilari, gelecegin Biyodizel hammaddesi olan Su yosunu yagi üretimi konusundaki araºtirmalara aktif olarak katiliyorlar.

Olefin Metatezi - Biyodizeli benzin ve kerosen yerine kullanilabilecek ürünlere dönüºtüren yeni ve farkli bir katalizör sistemi - alanindaki firsatlari degerlendirmek amaciyla, mühendisler ve bilim adamlarindan oluºan bir ekip kurduk.